Краматорськ. ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Правила прийому

Увага!

1. Згідно Закону України «Про освіту» всі діти мають рівний доступ до Нової української школи.

Для того, щоб записати дитину до ЗОШ №1, треба, згідно до Закону України «Про освіту», з 25.04 до 31.05.2018р. одному з батьків принести до школи (секретарю) такі документи:

• заяву батьків з проханням про зарахування (оригінал заповнюється у школі)
  • паспорт людини, що написала заяву (один з батьків, або особа, що замінює їх)
  • медичну довідку за формою 086 - 1/0
  • свідоцтво про народження дитини (копія)
  • ІПН код дитини (копія)

Школа має право вмістити всіх охочих, які мешкають на мікрорайоні школи, але не більше 30 дітей у кожен клас, тому що відтепер до кожної школи прикріплюються території обслуговування. Діти з території обслуговування (мікрорайону школи) мають першочергове право на зарахування, а саме такі категорії:

• діти, які живуть на території обслуговування школи, яку визначила місцева влада
  • діти працівників школи
  • діти, чиї брати чи сестри вже навчаються у ЗОШ №1
  1. Документи, які підтверджують, що дитина проживає на території школи

Це може бути один з документів з такого переліку:

• паспорт з пропискою одного з батьків
  • довідка про реєстрацію місця проживання витяг в Єдиного реєстру про реєстрацію місця проживання
  • довідка про проходження служби у військовій частині одним з батьків
  • копія документа про право власності на житло
  • нотаріально завірений документ про оренду житла

3)Діти, які проживають у мікрорайоні школи, але підтвердження проживання не мають, згідно закону, мають право вчитися у тих школах, де будуть вільні місця. Вони просто не зможуть підтвердити прво на першочергове зарахування.

Велике прохання до батьків!

Просимо Вас своєчасно надати документи до ЗОШ №1. (25.04-31.05.2018р.)

До уваги батьків!

Якщо зарахували усіх дітей, які проживають на території ЗОШ №1, а вільні місця в школі ще є, з 01.06.2018р. починається друга хвиля зарахування, яка триватиме до15.06.2018р.

У другій хвилі на вільні місця адміністрація школи буде обирати всіх тих, хто вже подав заяви. Педрада школи проведе жеребкування, але не конкурс. Також можуть зараховуватися діти за віком: першими зараховують старших, які вже мають йти до школи

01.06.2018р. на сайті школи будуть опубліковані списки всіх, кого взяли до школи у першу чергу

До 15.06.2018р. на вільні місця будуть обирати всіх тих, хто вже подав заяви.

4)Ці правила, згідно Закону України, не розповсюджуються на приватні заклади.

5) Про зарахування до інклюзивних класів:

- законодавство передбачає створення інклюзивних класів(дітей з порушенням мовлення, рухових функцій тощо) в будь-якій школі на підставі висновку інклюзивно-ресурсного центру. Якщо діти мають особливі потреби, їх не будуть влаштовувати до інтернатів

- батькам треба подати до школи довідку з центру чи висновки комісії про те, що дитина потребує особливих умов навчання, а директор школи до 01.09.2018р. має створити інклюзивний клас.